O nas

Firma PATIO Architektura Krajobrazu powstała w 2001 r. Założycielem i właścicielem firmy jest Przemysław Janik. Jesteśmy jedną z prężniej działających firm w województwie śląskim. Cechuje Nas bardzo duży profesjonalizm i doświadczenie. Oferujemy naszym klientom pełen zakres prac związanych z projektowaniem i budowaniem terenów zieleni, ogrodów, automatycznych systemów nawadniania, oczek wodnych, oświetlenia ogrodowego. Możemy dla państwa wykonać całość prac lub ich określoną część. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności w na terenie całego województwa śląskiego.

  • Prowadzimy sprzedaż automatycznych systemów nawadniania do ogrodu, upraw polowych, upraw pod osłonami, obiektów sportowych, terenów komercyjnych i sprzętu ogrodniczego znanych marek. Sprzedaż ta odbywa się równolegle w siedzibie firmy jak również poprzez Nasz sklep internetowy.
  • Wykonujemy pielęgnację ogrodów i usługi ogrodnicze : strzyżenie i koszenie trawników, przycinanie żywopłotów, przycinanie i formowanie drzew i krzewów, ochrona chemiczna roślin, zwalczanie chemiczne chwastów jedno i dwuliściennych, jesienne prace porządkowe, usuwanie liści, całoroczna konserwacja i pielęgnacja oczek wodnych i stawów, doradztwo w zakresie pielęgnacji roślin i estetycznego i funkcjonalnego zagospodarowania otoczenia, inne prace ogrodnicze związane z zakładaniem i utrzymaniem ogrodów oraz terenów zieleni.
  • Wykonujemy projekty instalacji nawadniających do samodzielnego wykonania (do projektu dołączona lista produktów wraz z ich cenami potrzebnych do wykonania takiej instalacji).
  • Wykonujemy projekty ogrodów, terenów zieleni do samodzielnej realizacji z dokładnym opisem.
  • Prowadzimy sprzedaż trawników z rolki.
  • Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy roboty koszące.

Skorzystaj z Naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów.